Çetik Grup

Menü

Çetik Grup Hakkında

Çetik Grup Daima Seninle

Köklerinden aldığı güç ve geçmişinin derin tecrübesiyle...

ÇETİK ELEKTRİK & ELEKTRONİK adıyla 2012 yılında kurulan firmamız, hızla büyüyen portföyümüz, genç kadrolarımız ve geniş vizyonumuzla sektörde 17 yıla dayanan tecrübelerimiz ile bugünkü adıyla ÇETİK GRUP ENERJİ SAN. TİC. A.Ş olarak elektrik, elektronik, bilişim, inşaat, mühendislik, kimya, tarım ve hayvancılık sektörlerinde kalite güven ve memnuniyet esaslı hizmetlerimizle alanlarımızda iddialıyız.

  • Deneyim ve bilgiye dayanan başarı odaklı kaliteli hizmet anlayışı
  • Risk bilinci ile hızlı ve etkin karar alma ve uygulama
  • Çalışanların memnuniyetini arttırmak
  • Çalışanlarla birlikte, paylaşarak büyümek
  • Dürüst çalışmak, yasal kurallara ve etik değerlere uymak
  • Çevre ve sosyal sorumluluklarımızın farkında olmak
  • Yaratıcılık ve değişime açıklık
  • Ortak amaçlara odaklı takım ruhu
  • Müşteri odaklı yaklaşım
  • Zamanında ve kaliteli iş çıkarmak
100% Müşteri Memnuniyeti

138+

Farklı projede edindiğimiz tecrübeyle...

Uzman & Deneyimli Kadro

2.5k

Uzman kadromuzdan aldığımız güçle...

İşleyiş

Nasıl Çalışırız

Analiz

Yapılacak projenin gereksinimlerini analiz ederek en doğru yolu belirliyoruz.

Yeni Fikirler

Teknolojinin gelişimi ile yeni fikirler üreterek modern çalışmalara imza atıyoruz.

Ekip Çalışması

Uzman kadromuz ile projeyi en ince detaylarına kadar düşünerek titizlikle inşa ediyoruz.

Proje Teslimi

En doğru ve hızlı yollar ile tamamladığımız projenin eksiksiz teslimatını yapıyoruz.

Çetik ile Yükselen

Bazı Markalarımız

Özel formüllerimiz ve ileri teknoloji ile üretilen ürünlerimiz, yüksek performans ve güvenilirlik sağlamaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun, sürdürülebilir ve etkili kimyasal çözümler geliştirerek sektörde fark yaratıyoruz. Bilimsel araştırmalar ve Ar-Ge yatırımlarımız ile, güvenlik ve kalite standartlarını en üst seviyede tutarak, müşterilerimize daima en iyisini sunmayı amaçlıyoruz.

Optiluce marka adıyla kurmuş olduğumuz firmamız yurtiçi ve yurtdışında birçok müşteri ile güçlü bağlar kurarak sayısız yeniliğe öncülük etmeyi hedeflemektedir. Standart ürün tedariki dışında markaların talepleri doğrultusunda teknolojik ve donanımlı altyapımız ile proje bazlı ürün tedariki yaparak siz değerli müşterilerimize memnuniyet odaklı hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Çiftçilerimizin emeğini değerli kılan modern tarım teknikleri ve yüksek verimli hayvancılık çözümleri sunarak, sağlıklı ve güvenilir gıda üretimini destekliyoruz. Çevreye duyarlı ve yenilikçi yöntemlerimizle, tarım ve hayvancılıkta kalite standartlarını yükseltmeyi hedefliyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz taze ve doğal ürünler ile sağlıklı bir geleceğe katkıda bulunmaktan gurur duyuyoruz.

Geniş ürün yelpazesi ve kullanıcı dostu arayüzümüz ile müşterilerimize hızlı, güvenilir ve keyifli bir alışveriş imkanı sunuyoruz. Teknolojik altyapımız ve müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile sektördeki rekabet gücümüzü artırarak, online alışverişte ilk tercih edilen marka olmayı hedefliyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz benzersiz kampanyalar ve kaliteli hizmet ile e-ticaretin geleceğini şekillendiriyoruz.
Çetik ile Birlikte Büyüyoruz

Copyright © 2024 - Tüm Hakları EBOZA Tarafından Saklıdır.