Çetik Grup

Menü

Çetik ile Geleceğe
Çetik Grup İle "İnşaat & Mühendislik"

Geleceği İnşa Ediyoruz

İnşaat & Mühendislik sektörüne hızlı ve etkili giriş yaptığımız yeni markamız, çalışmalarına özenle ve titizlikle devam etmektedir. Girişimcilik serüvenimizi tüketici öncelikli stratejimiz ve ayrıcalıklı müşteri portföyümüz ile değerlerimizi paha biçilemez şekilde ikiye katlayarak, ürünlerimizi ve marka değerimizi hassasiyetle zirveye taşımayı hedeflemekteyiz. Görev bilincimiz ile dünya standartlarını göz önünde bulundurarak, çözüm odaklı ve güven ilkemizle çıkmış olduğumuz bu serüvende, istikrarlı bir şekilde sayısız müşteriye en iyi kalite ve en güvenilir marka sahipliliğini yaşatmak arzusundayız.

Kalite Politikası

Çetik Grup Enerji A.Ş olarak gerçekleştirdiğimiz projelerde temel çalışmalarından itibaren daire teslimine kadar gerçekleşen sürede 1.sınıf ürünler kullanıp müşterilerimize kaliteli yaşam alanları inşa etmekteyiz.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizle daire satışı öncesi ve sonrasında bizler için kendilerinin memnuniyeti daire satışından daha önemlidir. Bizler müşterilerimize alıcı gözüyle değil artık ailemize katılan bir birey olarak değerlendirip sahip çıkıyoruz.

Sağlamlık

Çetik Grup Enerji A.Ş olarak tüm yapılarımızı Bayındırlık, Belediye ve Yapı Denetim standartlarına göre inşa etmekteyiz. Geleneksel yapı üretim tekniklerinin yanlışlarından arınmış; bilimsel temellere dayanan, yenilikçi ve teknik uygulamalarla, doğal afetlerde azami dayanıklılığı gösterecek yapılar üretiyoruz.

+
+
+
+
+
+

Copyright © 2024 - Tüm Hakları EBOZA Tarafından Saklıdır.