Güvenlik Sistemleri

Elektronik güvenlik sistemleri konusunda ihtiyaçlar doğrultusunda çözümler geliştirmek üzere, projede kullanılacak ürünlerin temini, sistem montajlarının yapılması, sistemin kullanımı hakkında kullanıcıların bilgilendirilmesi gibi konularda genç ve dinamik teknik personelimiz ile projelerinize değer katmaktayız.

Söz konusu hizmet şu mühendislik alanlarını kapsamaktadır:

Acil Anons

Akıllı Bina Sistemleri

Kartlı Geçiş Sistemleri

Turnike Geçiş Sistemleri

Yangın Güvenlik sistemleri

Yangın algılama ve alarm sistemleri her türlü yapı, bina, tesis ve işletmelerde çıkabilecek yangınları daha başlangıç aşamasında tespit etmek, binada yaşayanları bu durumdan haberdar etmek, gerekli güvenlik birimlerine ve itfaiyeye haber vermek amacıyla kurulan hem can hem de mal korumaya yönelik sistemlerdir.

Alanında uzman ekibimiz, güçlü kadromuz ve cazip tekliflerimizle; en modern altyapı ve projeleri hazırlıyor, Yangın Güvenlik Sistemlerini yönetmeliklere uygun olarak anahtar teslim kuruyoruz. Firmamız, her yıl birçok noktada anahtar teslim projeleri başarıyla gerçekleştirmektedir.

 CCTV

Güvenlik ve cctv alt yapı çözümleri ile birlikte binalarınızın ya da çalışma alanlarınızın güvenliğini en üst seviye taşıyor ve kontrol mekanizmasını da daha kusursuz bir hale getiriyoruz. Güvenlik ihlali, birtakım sistemlerde çok kolay bir şekilde çözülebiliyor. CCTV sistemi, başta güvenlik ve suçla mücadele alanlarında kullanılmasının yanında geniş bir kullanım alanına sahiptir.

CCTV sistemlerinin kullanım alanları aşağıda belirtildiği gibidir.

  • Trafik izleme ve yönetme,
  • İşyeri, fabrika ve işletmelerde ürün kalitesi kontrolü,
  • Toplu taşıma araçlarında servis kalitesini arttırma,
  • Kaza ve tedbirsiz davranışların önlenmesi,
  • Kötü niyetli kişilerin tespiti.
Online Alışveriş