Çetik Grup

Menü

Çetik ile Geleceğe
Çetik Grup İle "Elektrik"

Enerjiniz Bizimle Güvende

Elektrik sektörüne hızlı ve etkili giriş yaptığımız yeni markamız, enerji çözümlerine yenilikçi bir yaklaşım getiriyor. Müşteri memnuniyeti ve sürdürülebilirlik önceliklerimiz arasında yer almakta, bu sayede enerjinizi verimli ve güvenli bir şekilde yönetmenizi sağlıyoruz. Gelişmiş teknolojiler ve uzman ekibimizle, enerji alanında dünya standartlarını yakalamayı ve en güvenilir marka olmayı hedeflemekteyiz. Müşterilerimize sunduğumuz kesintisiz ve güvenilir enerji hizmetleri ile sektörde fark yaratmaktayız.

Yüksek Gerilim

Çetik Grup Enerji olarak taahhüt hizmetlerini , mühendis kadrosu ve profesyonel teknik ekibi ile teknik şartnamelerden ödün vermeden mühendislik , enerji verimliliği ve doğayı koruma bilinciyle ve müşteri memnuniyetinden aldığı güç ile elinde bulunan işleri kesintisiz olarak sürdürmektedir.

Söz konusu taahhüt hizmeti şu mühendislik alanlarını kapsamaktadır:

Orta Gerilim

Orta gerilim projelendirme/taahhüt konusunda uzman ve deneyimli kadromuzla çözüm üretmekteyiz. Her türlü orta gerilim tesisi projelendirme, test ve devreye alma konularında yanınızdayız.

Söz konusu hizmet şu mühendislik alanlarını kapsamaktadır:

Alçak Gerilim

Alçak Gerilim konusunda tecrübeli kadromuzla en uygun çözümleri üreterek projelerimize değer katmaktayız. Projelendirme aşamasından test ve devreye almaya kadar tüm kadromuz iş güvenliği kurallarına tam anlamıyla uymak kaydıyla tüm projelerimizde başarı elde etmiş bulunmaktayız.

Söz konusu hizmet şu mühendislik alanlarını kapsamaktadır:

Zayıf Akım

Zayıf akım sistemleri; toplu konutlar, alışveriş merkezleri, toplu yaşam alanları, fabrikalar, sanayi tesisleri, akaryakıt istasyonları, her ölçekteki iş yerleri ve insanların yaşadığı her alanda güvenlik, iletişim ve bilgi akışı alanlarının düzenlenmesini sağlayan sistemlerdir. Sistemlerin hem bağımsız olarak hem de entegre olarak kurulabilmesi ve çalışabilmesi için sorunsuz bir altyapıya sahip olması, 24 saat destek verilmesi gereken bir alandır.

Söz konusu hizmet şu mühendislik alanlarını kapsamaktadır:

+
+
+
+
+
+

Copyright © 2024 - Tüm Hakları EBOZA Tarafından Saklıdır.