Hakkımızda

ÇETİK  ELEKTRİK & ELEKTRONİK adıyla 2012 yılında kurulan firmamız hızla büyüyen portföyümüz genç kadrolarımız ve geniş vizyonumuzla 17 yıla dayanan tecrübelerimiz ile bugünkü adıyla ÇETİK GRUP ENERJİ SAN. TİC. A.Ş olarak elektrik, elektronik, bilişim, inşaat, mühendislik, kimya, tarım ve hayvancılık sektörlerinde kalite güven ve memnuniyet esaslı hizmetlerimizle alanlarımızda iddialıyız.

Kimya sektörüne hızlı ve etkili giriş yaptığımız yeni markamız OPTILUCE çalışmalarına özenle ve titizlikle devam etmektedir. Girişicimlik serüvenini tüketici öncelikli stratejimiz ve ayrıcalıklı müşteri portföyü ile değerlerimizi paha biçilemez şekilde ikiye katlayarak ürünlerimizi ve marka değerimizi hassasiyetle zirveye taşımayı hedeflemekteyiz. Görev bilincimiz ile dünya standartlarını göz önünde bulundurarak çözüm odaklı ve güven ilkemiz ile çıkmış olduğumuz bu serüvende istikrarlı bir şekilde sayısız müşteriye en iyi kalite, en güvenilir marka sahipliliğini yaşatmak arzusundayız.

Saygılarımızla;

Faaliyetlerimiz

Deneyim ve bilgiye dayanan başarı odaklı kaliteli hizmet anlayışı,

Risk bilinci ile hızlı ve etkin karar alma ve uygulama,

Çalışanların memnuniyetini arttırmak,

Çalışanlarla birlikte, paylaşarak büyümek,

Dürüst çalışmak, yasal kurallara ve etik değerlere uymak,

Çevre ve sosyal sorumluluklarımızın farkında olmak,

Yaratıcılık ve değişime açıklık,

Ortak amaçlara odaklı takım ruhu,

Müşteri odaklı yaklaşım,

Zamanında ve kaliteli iş çıkarmak.

Çevre Politikası

Çevre ile ilgili yasal mevzuatlara ve düzenlemelere uyulması.

Üretilen atıkların, dogaya atılmasını önleyerek, çevreye ve insana zarar vermeyecek sekilde bertaraf edilmesi.

Dogal kaynakların kullanımının azaltılarak, geri dönüsümlü malzemelerin kullanımına özen Gösterilmesi.

Çalısanlarımızın, müsterilerimizin ve tedarikçilerimizin çevre konusunda bilinçlendirilmesi.

Fatura & Tescil Bilgileri

Görev bilincimiz iş koluna göre kısa orta ve uzun vadeli planlarımızla stratejik uygulamalarımız disipline, çalışma ortamında anlaşılabilirlik bilinci ve sizden biri olarak hissedeceğiniz her biri alanında uzman ve deneyimli çalışma arkadaşlarımızla hizmetinizdeyiz.

Esnek ve göreceli uygulamalarımız, kısa zamanda elde ettiğimiz referansımız ile hızla büyüyen firmamız sizlerin vazgeçilmez cazibe merkezi haline gelebilmek için var gücümüzle çalışmaktayız.

Ünvan Çetik Grup Enerji Sanayi Ticaret A.Ş
Adres Esentepe Mah. İnönü Cad. No:116/5 Kartal/İSTANBUL
Telefon 0216 306 36 39 E-Posta info@cetikgrup.com.tr
Vergi Dairesi Kartal Vergi No 2421087682

İnsan Kaynakları

Şirket hedeflerine paralel olarak gelişime açık insan kaynağının temini, mevcut çalışanlarımızın iş potansiyellerinin artırılması, çalışanlar ve şirket içerisinde uyumlu ve güçlü ilişkilerin geliştirilmesine olanak tanıyan eğitim ve gelişim programlarının uygulanmasını sağlamaktayız. Yetenek ve performans değerlendirme sistemiyle, çalışanlarımızın yetenek ve becerilerine uygun olarak kariyer planları oluşturmaktayız. Bu sistemler doğrultusunda takım ruhuna sahip, yenilikçi, yaratıcı ve proaktif insan kaynakları gücünü oluşturarak geleceğe taşımaktayız.

Sertifikalar

Online Alışveriş